VESELÝ TÝDEN

Veselý týden 22. 5. – 26. 5.

Předposlední týden v květnu byl pro naši školu velmi netradiční. Do školy jednoho dne přicházely děti oblečené jako na ples, další den přišly v oblečení, které na nich viselo, či jim bylo 2x tak velké a jednoho dne se dokonce zapomněly převléct z pyžama a došly v něm rovnou do školy.

A proč toto všechno? Celý týden byl totiž veselý a každý den jinak tematicky zaměřený. Nejveselejší byl den, kdy přišly holky převlečené za kluky, a kluci se převlékli za děvčata. Ve třídách bylo velmi veselo, neboť fantazie dětí nebrala konce. V některých třídách si kluci vymysleli holčičí jména a dokonce přišli v podpatcích a zůstali v nich celý den.

Akce byla určena pro žáky 1. i 2. stupně.  Na 1. stupni se nejvíce zapojili žáci z 3. a 4. třídy, starší kamarádi se předvedli ve svých modelech hlavně v 6. a 9. třídě. Smekáme klobouk před našimi deváťáky, kteří v pyžamech a županech cestovali na exkurzi do Rapotína a ani jejich třídní učitel se nenechal zahanbit.

Celý týden se náramně vydařil a všichni si při něm užili spoustu zábavy a legrace, ale to hlavní bylo, že jsme se každý den těšili do školy.

Moc děkujeme těm dětem, které se každý den zapojily a přišly oblečené dle zadání a také rodičům mladších dětí, kteří jim pomáhali s výběrem outfitu a nemůžeme opomenout naše zaměstnance (učitele i provozní)  i  paní ředitelku, která spolu s nimi šla každý den příkladem.

Už se moc těšíme na další ročník.

Organizátorky akce Radka Vitásková a Jana Kubíčková

ČARODĚJNICKÝ REJ V MŠ