Rozvrhy hodin

Rozvrh hodin I. třída - třídní učitelka Mgr. Martina VEPŘKOVÁ

Rozvrh hodin I. třída - Platnost od 1. 9. 2021
1.2.3.4.5.
07:45-08:3008:40-09:2509:40-10:2510:35-11:2011:30-12:15
Po
vstup do školy od 7.25
Č/VepM/VepTv/VepPč/Vep
Út
vstup do školy od 7.25
Č/VepM/VepČ/VepPrv/Vep
St
vstup do školy od 7.25
Č/VepM/Vep
Tv/VepA/DokHv/Vep
Čt
vstup do školy od 7.25
Č/VepM/VepČ/VepVv/Vep

vstup do školy od 7.25
Č/VepM/VepPrv/VepVv/Vep

Rozvrh hodin II. třída - třídní učitelka Mgr. Pavlína DAVIDOVÁ

Rozvrh hodin II. třída- Platnost od 1. 9. 2021
1.2.3.4.5.
07:45-08:3008:40-09:2509:40-10:2510:35-11:2011:30-12:15
Po
vstup do školy od 7.25
Č/DavM/DavČ/DavTv/Nád
Út
vstup do školy od 7.25
Č/DavM/DavPrv/DavVv/Dav
St
vstup do školy od 7.25
Č/DavM/DavČ/DavTv/Nád
Čt
vstup do školy od 7.25
Č/DavM/DavPč/DavA/DokHv/Dav

vstup do školy od 7.25
Č/DavM/DavPrv/DavVv/Dav

Rozvrh hodin III. třída - třídní učitelka Vendula NÁDVORNÍKOVÁ

Rozvrh hodin III. třída - Platnost od 1. 9. 2021
1.2.3.4.5.
07:40-08:3008:40-09:2509:40-10:2510:35-11:2011.30-12.15
Po
vstup do školy od 7.25
Č/NádM/NádPrv/NádTv/NádVv/Nád
Út
vstup do školy od 7.25
Č/NádM/NádČ/NádVv/NádA/Dok
St
vstup do školy od 7.25
Č/NádM/NádA/DokTv/NádPrv/Nád
Čt
vstup do školy od 7.25
Č/NádA/DokM/NádČ/Nád

vstup do školy od 7.25
Č/NádM/NádČ/NádPrv/NádPč/Nád

Rozvrh hodin IV. třída - třídní učitelka Mgr. Jana VALENTOVÁ

Rozvrh hodin IV. třída - Platnost od 1. 9. 2021
1.2.3.4.5.
07:45-08:3008:40-09:2509:40-10:2510:35-11:2011:30-12:15
Po
vstup do školy od 7.25
Č/ValM/ValA/ChleVl/ValHv/Val
Út
vstup do školy od 7.25
Č/ValM/ValČ/ValPřv/TokVv/Val
St
vstup do školy od 7.25
Č/ValM/ValVl/ValČ/ValTv/Val
Čt
vstup do školy od 7.25
Č/ValM/ValČ/ValA/ChleVv/Val

vstup do školy od 7.25
Č/ValM/ValA/ChleTv/ValPč/Val

Rozvrh hodin V. třída - třídní učitelka Mgr. Radka VITÁSKOVÁ

Rozvrh hodin V. třída - Platnost od 1. 9. 2021

1.2.3.4.5.6.7.
07:45-08:3008:40-09:2509:40-10:2510:35-11:2011:30-12:1512:50-13:35
Po
vstup do školy od 7.25
Č/VitM/VitVl/TokČ/VitVv/Vit
Út
vstup do školy od 7.25
Č/VitM/VitČ/VitTv/VitA/ChleI/Hof
St
vstup do školy od 7.25
Č/VitM/VitA/ChleČ/VitHv/Vit
Čt
vstup do školy od 7.25
Č/VitVl/TokM/VitTv/VitPč/Vit

vstup do školy od 7.25
Č/VitA/ChlePřv/TokM/VitVv/Vit

Rozvrh hodin VI. třída - třídní učitel Mgr. Viktor TICHÝ

Rozvrh hodin VI. třída - Platnost od 1. 9. 2021
6.třída1.2.3.4.5.6.
07:45-08:3008:40-09:2509:40-10:2510:35-11:2011:30-12:1512:25-13:10
Po
vstup do školy od 7:25
M/TiČ/ChleA/TiPř/HofTvd/Vep
Vvh/Tok
Tvd/Vep
Vvh/Tok
Út
vstup do školy od 7:25
Č/ChleM/TiF/KuD/DokZ/Tok
St
vstup do školy od 7:25
M/TiČ/ChlePř/HofA/TiPč/TiVP/všechny
Ku, Hof/Dok, Dav,
Tok, Chle
Čt
vstup do školy od 7:25
Č/ChleM/TiD/DokZ/TokTvh/Ti
Vvd/Tok
Tvh/Ti
Vvd/Tok

vstup do školy od 7:25
Č/ChleM/TiA/TiOv/KašF/KuHv/Dav

Rozvrh hodin VII. třída - třídní učitelka Mgr. Karla DOKOUPILOVÁ

Rozvrh hodin VII. třída - Platnost od 1. 9. 2021
7.třída1.2.3.4.5.6.
07:45-08:3008:40-09:2509:40-10:2510:35-11:2011:30-12:1512:25-13:10
Po
vstup do školy od 7:25
Č/DokD/DokPř/HofA/Dok
A/Ti
Tvd/Vep
VVh/Tok
Tvd/Vep
VVh/Tok
Út
vstup do školy od 7:25
Č/DokM/TiA/Dok
A/Ti
F/KuPč/TiHv/Vit
St
vstup do školy od 7:25
M/KuČ/DokZ/TokOv/KašD/DokVT
Čt
vstup do školy od 7:25
Č/DokPř/HofM/KuF/KuTvh/Ti
VVd/Tok
Tvh/Ti
VVd/Tok

vstup do školy od 7:25
A/Dok
A/Ti
M/KuČ/DokZ/TokVz/Kaš

Rozvrh hodin VIII. třída - třídní učitel Mgr. Vladimír TOKAR

Rozvrh hodin VIII. třída - Platnost od 1. 9. 2021
VIII. roč.1.2.3.4.5.6.7.8.
07:45-08:3008:40-09:2509:40-10:2510:35-11:2011:30-12:1512:25-13:1013:40-14:25
Po
vstup do školy od 7:25
Př/TokM/Ku
M/Ti
Č/Kaš
Č/Dok
A/Chle
R/Kup
A/Chle
R/Kup
Ch/HofVz/Kaš
Út
vstup do školy od 7:25
M/Ku
M/Ti
Č/Kaš
Č/Dok
A/Chle
R/Kup
A/Chle
R/Kup
Tvd/Dav
Vvh/Nád
Tvd/Dav
Pčh/Ti
St
vstup do školy od 7:25
Č/Kaš
Č/Dok
D/KašF/KuZ/TokPř/TokVPHv/Vit
Čt
vstup do školy od 7:25
M/Ku
M/Ti
A/Chle
R/Kup
A/Chle
R/Kup
Ch/HofF/Ku
Ov/Kaš

vstup do školy od 7:25
Z/TokČ/Kaš
Č/Dok
D/KašM/Ku
M/Ti
Tvh/Ti
Vvd/Tok
Tvh/Ti
Pčd/Ku

Rozvrh hodin IX. třída - třídní učitel Mgr. František KUBÍČEK

Rozvrh hodin IX. třída - Platnost od 1. 9. 2021
1.2.3.4.5.6.7.8.
07:45-08:3008:40-09:2509:40-10:2510:35-11:2011:30-12:1512:15-13:1013:40-14:25
Po
vstup do školy od 7:25
M/KuČ/KašR/KupPř/TokD/KašF/KuI/Hof
Út
vstup do školy od 7:25
Č/KašA/ChleZ/TokCh/HofTvd/Dav
Vvh/Nád
Tvd/Dav
Pčh/Ti
St
vstup do školy od 7:25
A/ChleM/KuD/KašF/KuOv/KašVPVz/Kaš
Čt
vstup do školy od 7:25
Č/KašM/KuZ/TokR/KupCh/HofHv/Vit

vstup do školy od 7:25
Č/KašPř/TokM/KuA/ChleTvh/Ti
Vvd/Tok
Tvh/Ti
Pčd/Ku

TŘÍDNÍ SCHŮZKY V ZŠ
SLAVNOSTI SLABIKÁŘE
PROJEKTOVÝ DEN – ZOO OLOMOUC
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR – ANGLIČTINA PO CELÉ ZEMĚKOULI
PŘÍMĚSTSKÝ PŘÍRODOVĚDNÝ TÁBOR – ZELENÉ PŘÍBĚHY
UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE
PÁLENÍ ČARODĚJNIC
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA ZŠ SUDKOV
ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY
VELIKONOČNÍ ZVYKY A TRADICE – projektový den
PAŠIJOVÝ TÝDEN
ZÁPIS PŘEDŠKOLÁKŮ
LYŽAŘSKÝ VÝCVIK 1.STUPEŇ
ZÁPIS DO 1. TŘÍDY ZÁKLADNÍ ŠKOLY
TŘÍDNÍ SCHŮZKY NA ZŠ
PREVENTIVNÍ ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ OD LEDNA 2022
UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Statistiky

    • 88275Návštěvníků celkem:
    • 14Návštěvníků dnes:
    • 0Návštěvníků online:
    • 21.3.2014Počítáme od: