DEVÁŤÁCI V PRAZE

Na konci května se žáci deváté třídy vydali na poznávací výlet do našeho hlavního města Prahy. Strávili zde dva nabité dny. Na první den dopoledne si žáci připravili naučnou exkurzi po zajímavých a významných místech Starého a Nového Města a sami se úspěšně zhostili úlohy průvodců a navigátorů. Odpoledne pak navštívili Poslaneckou sněmovnu a Pražský hrad. Večer žáci strávili na Petříně, kde kromě rozhledny a zrcadlového bludiště navštívili Štefánikovu hvězdárnu. Druhý den se žáci vydali na Vinohrady, kde mimo jiné všichni úspěšně absolvovali únikovou hru. Před odjezdem z Prahy všechny čekal ještě výhled z památného Vyšehradu a pak už nezbylo než nasednout na vlak směr Zábřeh.

ČARODĚJNICKÝ REJ V MŠ
PŘEDŠKOLÁCI NA NÁVŠTĚVĚ V 1. TŘÍDĚ