SLAVNOSTI SLABIKÁŘE

Ve středu 25.5. proběhly v 1. třídě Slavnosti Slabikáře. Naši prvňáčci se již naučili číst, psát a počítat do dvaceti. Abychom se mohli pochlubit, tak jsme pozvali rodiče prvňáčků, paní ředitelku Evu Kupkovou a také paní starostku Milenu Sobotkovou. Ta také prvňáčkům za odvedenou celoroční práci donesla nádhernou dortu.  Prvňáčci četli, psali, počítali a společně pracovali na interaktivní tabuli. Práce se nám dařila a tak rodiče viděli, jaké pokroky jejich děti za celý školní rok udělaly. Za odměnu každý žák dostal nádhernou knihu, kterou jim věnovalo KPŠD. Chtěla bych tedy ještě jednou moje prvňáčky pochválit a popřát, ať se jim daří i v dalších školních letech. Vaše paní učitelka Martina Vepřková

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY
NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA ZŠ A MŠ SUDKOV
NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA V ZŠ
STÁVKA ZAMĚSTNANCŮ ŠKOLY
AUTORSKÉ ČTENÍ z knihy Čárymáry Márinka
HALLOWEENSKÉ DOPOLEDNE VE ŠKOLE
DEVÁŤÁCI NA ÚŘADU PRÁCE
DĚJEPISNO – ZEMĚPISNÁ EXKURZE
MEZINÁRODNÍ DEN ARCHEOLOGIE
HALLOWEEN U MOTÝLKŮ
TŘÍDNÍ SCHŮZKY V ZŠ
ZÁBAVNÝ HELLOWEEN
NÁVŠTĚVA V 1. TŘÍDĚ
SBĚR PAPÍRU
INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024.
ZAHRADNÍ SLAVNOST V MŠ

Nejnovější komentáře

  Archivy

  Statistiky

  • 106711Návštěvníků celkem:
  • 30Návštěvníků dnes:
  • 1Návštěvníků online:
  • 21.3.2014Počítáme od: