SLAVNOSTI SLABIKÁŘE

Ve středu 25.5. proběhly v 1. třídě Slavnosti Slabikáře. Naši prvňáčci se již naučili číst, psát a počítat do dvaceti. Abychom se mohli pochlubit, tak jsme pozvali rodiče prvňáčků, paní ředitelku Evu Kupkovou a také paní starostku Milenu Sobotkovou. Ta také prvňáčkům za odvedenou celoroční práci donesla nádhernou dortu.  Prvňáčci četli, psali, počítali a společně pracovali na interaktivní tabuli. Práce se nám dařila a tak rodiče viděli, jaké pokroky jejich děti za celý školní rok udělaly. Za odměnu každý žák dostal nádhernou knihu, kterou jim věnovalo KPŠD. Chtěla bych tedy ještě jednou moje prvňáčky pochválit a popřát, ať se jim daří i v dalších školních letech. Vaše paní učitelka Martina Vepřková

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

TŘÍDNÍ SCHŮZKY V ZŠ
SLAVNOSTI SLABIKÁŘE
PROJEKTOVÝ DEN – ZOO OLOMOUC
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR – ANGLIČTINA PO CELÉ ZEMĚKOULI
PŘÍMĚSTSKÝ PŘÍRODOVĚDNÝ TÁBOR – ZELENÉ PŘÍBĚHY
UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE
PÁLENÍ ČARODĚJNIC
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA ZŠ SUDKOV
ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY
VELIKONOČNÍ ZVYKY A TRADICE – projektový den
PAŠIJOVÝ TÝDEN
ZÁPIS PŘEDŠKOLÁKŮ
LYŽAŘSKÝ VÝCVIK 1.STUPEŇ
ZÁPIS DO 1. TŘÍDY ZÁKLADNÍ ŠKOLY
TŘÍDNÍ SCHŮZKY NA ZŠ
PREVENTIVNÍ ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ OD LEDNA 2022
UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Nejnovější komentáře

  Archivy

  Statistiky

  • 88274Návštěvníků celkem:
  • 13Návštěvníků dnes:
  • 0Návštěvníků online:
  • 21.3.2014Počítáme od: