PROJEKTOVÝ DEN – ZOO OLOMOUC

Ve středu 11.5. byla 1.- 3.třída na projektovém dni v ZOO Olomouc. Po příjezdu na nás již čekali pracovníci ZOO. Byli jsme rozděleni do tří skupin. Nejdříve byla pro děti nachystána „dotyková ukázka“ různých druhů neživých zvířat. Kosti, kožešiny, rohy apod. Děti si vše prohlédly a na každý dotaz se jim pracovník ZOO snažil zodpovědět. Po této krátké besedě si děti mohly prohlédnout a dotknout se ježka afrického a chameleona. Ke konci projektu si děti prošly obydlí netopýrů, opic, daňků, klokanů a koz. Nakonec všechny děti dostaly pracovní sešity, které jsme po projektu společně doplňovali. Celá akce byla velmi zdařilá a doufáme, že děti pojedou rády i se svými rodiči na návštěvu ZOO Olomouc.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

TŘÍDNÍ SCHŮZKY V ZŠ
SLAVNOSTI SLABIKÁŘE