PROJEKTOVÝ DEN – ZOO OLOMOUC

Ve středu 11.5. byla 1.- 3.třída na projektovém dni v ZOO Olomouc. Po příjezdu na nás již čekali pracovníci ZOO. Byli jsme rozděleni do tří skupin. Nejdříve byla pro děti nachystána „dotyková ukázka“ různých druhů neživých zvířat. Kosti, kožešiny, rohy apod. Děti si vše prohlédly a na každý dotaz se jim pracovník ZOO snažil zodpovědět. Po této krátké besedě si děti mohly prohlédnout a dotknout se ježka afrického a chameleona. Ke konci projektu si děti prošly obydlí netopýrů, opic, daňků, klokanů a koz. Nakonec všechny děti dostaly pracovní sešity, které jsme po projektu společně doplňovali. Celá akce byla velmi zdařilá a doufáme, že děti pojedou rády i se svými rodiči na návštěvu ZOO Olomouc.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

TŘÍDNÍ SCHŮZKY V ZŠ
SLAVNOSTI SLABIKÁŘE
PROJEKTOVÝ DEN – ZOO OLOMOUC
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR – ANGLIČTINA PO CELÉ ZEMĚKOULI
PŘÍMĚSTSKÝ PŘÍRODOVĚDNÝ TÁBOR – ZELENÉ PŘÍBĚHY
UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE
PÁLENÍ ČARODĚJNIC
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA ZŠ SUDKOV
ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY
VELIKONOČNÍ ZVYKY A TRADICE – projektový den
PAŠIJOVÝ TÝDEN
ZÁPIS PŘEDŠKOLÁKŮ
LYŽAŘSKÝ VÝCVIK 1.STUPEŇ
ZÁPIS DO 1. TŘÍDY ZÁKLADNÍ ŠKOLY
TŘÍDNÍ SCHŮZKY NA ZŠ
PREVENTIVNÍ ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ OD LEDNA 2022
UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Nejnovější komentáře

  Archivy

  Statistiky

  • 88277Návštěvníků celkem:
  • 16Návštěvníků dnes:
  • 0Návštěvníků online:
  • 21.3.2014Počítáme od: