KARANTÉNA VYBRANÝCH TŘÍD

Milí rodiče a žáci,

od pátku, tj. 19.11. 2021 nastupují do karantény 1., 6., 7. a 9. třída. Karanténa byla nařízena Krajskou hygienickou stanicí kvůli Covid pozitivním žákům v těchto třídách. Karanténa je nařízena na 14 dní, tj. do 29.11.2021, příchod do školy 30.11. 2021. Pokud v termínu od soboty 20.11. 2021 necháte děti testovat ( PCR test ) a bude negativní, může být karanténa zkrácena na 7 dní, tj. do 22.11 2021, s příchodem do školy 23.11.2021. Po dobu karantény žáci neopouští domov.

Výuka bude probíhat online formou prostřednictvím google učeben v rozsahu 5-ti vyučovacích hodin denně pro žáky 2. stupně. První vyučovací hodina začíná v 7:45 hodin. Organizace vyučovacích hodin a přestávek zůstává stejná jako ve škole. Rozvrh hodin zůstává téměř nezměněn. Nebude se vyučovat Tv, Pč, Vv a Hv. Na místo těchto hodin budou přesunuty původně 6. hodiny z rozvrhu. Rozvrh na pátek najdete pod článkem, rozvrh na příští týden bude vyvěšen v google učebně v kurzu ROZVRH.

Žáci na online výuce mají nárok na dotovaný školní oběd, který ale musí vyzvednout rodinný příslušník a to ze dvora školy.