INFORMACE VEDENÍ ŠKOLY

V pondělí, 4. 1. 2021 nastupují do základní školy žáci 1. a 2. třídy. Žáci 1. třídy přichází do školy v 7.40 hodin/ 1. vyučovací hodina začíná v 7.50 hodin. Žáci 2. třídy přichází do školy v 7.25 hodin/1. vyučovací hodina začíná v 7.35. Toto upozornění na změnu docházky do školy se týká žáků, kteří nenavštěvují školní družinu. Docházka do školy, organizace přestávek, oběd i školní družina je nastaveny tak, aby nedocházelo ke kontaktu žáků těchto tříd. Děti musí mít na den minimálně 2 roušky. Rozvrh hodin zůstává nezměněn. Informace k nástupu do školy byly rodičům žáků zaslány prostřednictvím zprávy přes školu online.

Od pondělí, 4. ledna 2021 si přihlášení žáci mohou opět vyzvedávat své obědy. Tyto budou vydávány do jídlonosičů žákům 1. stupně v čase 11.00-11.30 a žákům 2. stupně v čase 12.00-12.30. Pro obědy si choďte prosím dvorem a zazvoňte na „kancelář vedoucí kuchyně „.